O nás

Jsme společnost, zabývající se osobní přepravou vozidly s kapacitou až 8 pasažérů, s působností v celé ČR a zejména v kraji Vysočina.

Nabízíme také krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení vozidla pro 9 pasažérů.

V rámci osobní přepravy nabízíme levnou alternativu k cestování vlastním vozidlem a dále pak komfortnější a bezpečnější alternativu k cestování hromadnou dopravou. Budeme pro Vás partnerem nejen na pravidelných cestách například do zaměstnání, ale rádi Vám zajistíme i osobní dopravu na sportovní a kulturní akce, svatby, večírky, firemní akce, dopravu na letiště apod., vždy dle Vašeho konkrétního požadavku, za nejlepší ceny a to nejen v okolí města Jihlavy, ale i po celé ČR, nebo do zahraničí.

V případě Vašeho zájmu zajistíme mimo osobní přepravy i nákladní dopravu vozidlem Peugeot Boxer, tzn. že jsme schopni na jedno místo dopravit nejen osoby, ale například i různé vybavení, sportovní potřeby a podobně.

Provozujeme pouze nejnovější, maximálně bezpečná a komfortní vozidla pro osobní přepravu. Vozidla jsou vybaveny klimatizací a přídavným topením pro přední a zadní část kabiny, airbagy, elektronickými bezpečnostními asistenty (ABS,ESP,EBD a další), loketními opěrkami a bezpečnostními pásy pro každé sedadlo, k dispozici jsou dětské autosedačky pro bezpečnou přepravu nejmenších pasažérů. Každé sedadlo ve vozidle je navíc ještě extra pojištěné u renomované pojišťovny.

Velice si zakládáme na individuálním a přátelském přístupu, jakožto i důsledně dbáme na maximální spokojenost našich zákazníků.

 

Těšíme se na shledání v našich vozidlech a přejeme Happy Drive .